piatok, 31 marca, 2023

Hamilton potvrdil rozchod od trénera Cullena po siedmich rokoch · RaceFans

Lewis Hamilton potvrdil, že už nespolupracuje s Angelou Cullenovou, ktorá bola posledných sedem rokov jeho osobnou trénerkou aj fyzioterapeutkou.

Cullen bol pravidelne videný po boku Hamiltona v paddocku od prvého profesionálneho partnerstva s Hamiltonom v roku 2015. Trénera narodeného na Novom Zélande vo Švajčiarsku zamestnala spoločnosť Hintsa Performance, ktorej zástupcovia spolupracujú s mnohými jazdcami na štartovom rošte F1.

„Za posledných sedem rokov [Angela Cullen] bol po mojom boku aj tlačil ma, aby som bol najlepšou verziou seba samého,“ uviedol Hamilton na sociálnej sieti. „Som vďaka nej silnejší športovec aj lepší človek.

„Takže dnes dúfam, že sa ku mne pripojíte aj zaželáte jej len to najlepšie, keď podnikne ďalšie kroky k naplneniu svojich snov.“ Ďakujem ti za všetko, Ang, nemôžem sa dočkať, až uvidím, čo si pre teba budúcnosť pripraví.“

Angela Cullen, Lewis Hamilton, Singapur, 2019
Funkcia: „Starostovia“ F1, ktorí pomáhajú jazdcom odomknúť ich posledné percento výkonu

Cullen začal sezónu 2023 po boku Hamiltona na Veľkej cene Bahrajnu pred dvoma týždňami, ale tento víkend nie je so sedemnásobným majstrom sveta v Jeddahu.

38-ročný Hamilton začal s Hintsom spolupracovať počas svojho pôsobenia v McLarene. Často chválil Cullenovú za prácu, ktorú urobila, aby zabezpečila, že bude schopný podávať čo najlepší výkon.

Spoliehal sa na Cullena, že mu pomôže zotaviť sa z niekoľkých trestuhodných udalostí v minulej sezóne, najmä v Baku, ktoré opísal ako aj svoje „najbolestivejšie preteky vôbec“ po tom, čo trpel extrémnym sviňuchom na vysokorýchlostnom pouličnom okruhu. Hamilton podstúpil kryoterapiu, aby pomohla jeho telu zotaviť sa.

Nenechajte si ujsť nič nové od RaceFans

Sledujte RaceFans na sociálnych sieťach:

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans aj ísť bez reklám

Sezóna 2023 F1

Prezrite si všetky články sezóny F1 2023

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu