streda, 31 mája, 2023

Hamilton odmieta fámy Ferrari i hovorí, že nová dohoda s Mercedesom je „takmer“ hotová · RaceFans

Lewis Hamilton hovorí, že je pripravený obnoviť svoju zmluvu s Mercedesom i odmietol správy, že by sa mohol pripojiť k Ferrari, ako aj „špekulácie“.

Správy zo začiatku tohto týždňa tvrdili, že Ferrari ponúklo zmluvu sedemnásobnému majstrovi sveta, ale šéf tímu Frederic Vasseur dnes poprel, že by to bola pravda.

Hamilton na tlačovej konferencii FIA pred víkendovou Veľkou cenou Monaka tiež povedal, že medzi jeho zástupcami i Ferrari neprebehla žiadna komunikácia.

„Prirodzene, keď vyjednávate o zmluve, neustále dôjde k špekuláciám,“ povedal. „Nakoniec, pokiaľ to nepočuješ odo mňa, je to tak.“

Na otázku, odkiaľ podľa neho tento príbeh pochádza od Hamiltona, odpovedal: „V tejto miestnosti je istý jednotlivec, ktorý napísal aspoň jeden z nich. Možno sa minulý víkend po zrušení pretekov začali nudiť.“

Šéf tímu Mercedes Toto Wolff pred týždňami prezradil, že sa začali rozhovory o novej zmluve. Hamilton povedal, že teraz sú blízko k dohode.

„ako aj som povedal, môj tím v zákulisí úzko spolupracuje s Toto.“ Sme takmer na konci s pripravenou zmluvou.

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans i ísť bez reklám

„Zameranie tímu na to, aby som mohol robiť len svoju prácu, je oveľa lepšia pozícia, ako aj som bol predtým, pretože si pamätám, že som vyjednával sám i bolo to značne stresujúce, takže to nemusím robiť. viac.”

Výkon Mercedesu sa prepadol, odkedy Hamilton dohodol poslednú zmluvu, ktorá ho udrží v tíme až do konca roka. Hamilton, ktorý má za sebou najdlhšiu sériu bez víťazstiev vo svojej kariére, však povedal, že to „nemá vplyv“ na jeho oddanosť tímu.

„Stále sme tím, ktorý vyhral šampionát, len sme mali nesprávne auto, za posledné dva roky sme urobili niekoľko rozhodnutí, ktoré neboli ideálne, i pracujeme na tom. [and] všetka energia smeruje [it],“ povedal.

Povedal, že je…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu