pondelok, 25 septembra, 2023

Hamilton má za cieľ zisky v jednom kole po tom, čo sa „snažil dostať do top 10“ · RaceFans

Lewis Hamilton hovorí, že Mercedes musí zlepšiť svoj výkon v priebehu jedného kola po tom, čo skončil dnešný tréning mimo top 10.

Tesný druhý tréning ukončil o šesť desatín sekundy pomalšie ako aj Max Verstappen, ktorý udával tempo, no v klasifikácii bol iba jedenásty.

„Bojujeme tak tvrdo, ako aj sa len dá, povedal by som, že to bolo ťažké P1 ako aj aj P2, len dostať sa na pneumatiky ako aj aj stupeň,“ povedal Hamilton.

Tím používa svoj aktualizovaný W14 už druhý víkend po tom, čo debutoval v Monaku, aj keď na inom, oveľa rýchlejšom okruhu.

„Je to také odlišné od minulého týždňa,“ povedal Hamilton. „Myslím si, že tempo na dlhých tratiach nevyzeralo hrozne ako aj aj musíme len prísť na to, ako aj môžeme získať viac na jedno kolo.

„Z tempa, ktoré som mal dnes, je pre mňa momentálne boj dostať sa do top 10. Dúfajme však, že cez noc urobíme nejaké zmeny, je to medzi nami nadmerne tesné ako aj aj ako aj v strede po P5 späť na P10.“

George Russell, ktorý bol ôsmy najrýchlejší, tiež neočakáva, že Mercedes bude v kvalifikácii obzvlášť konkurencieschopný.

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans ako aj aj ísť bez reklám

„Nemyslím si, že na tomto rošte je s niekým boj o pole position,“ povedal. „Tak sa veci momentálne majú.“

„Myslím, že to bude tesné.“ Je tu pár áut, ktoré sú v sobotu určite rýchle. Myslím, že Alpine vyzerajú naozaj silne. Takže medzi nami, Ferrari ako aj aj Alpine, to bude tesné.

„Potom možno máš Nica.“ [Hulkenberg] kto bol dnes naozaj rýchly, neviem odkiaľ to prišlo. Ale videli sme to v Miami, Kevin [Magnussen] kvalifikovali sa pred nami, ale potom sa veci v nedeľu zmenili.

„Takže neočakávam, že zajtra budeme mať neuveriteľný deň, ale určite očakávam, že budeme mať lepšiu nedeľu ako aj sobotu.“ Takže to je to, na čo sa pripravujeme.“

Russell sa počas tréningu na viacerých miestach okruhu sťažoval na porporózne auto. Povedal, že tím riešil problém tak, že…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu