štvrtok, 23 marca, 2023

Haas predstavuje „modernizovaný“ vzhľad odrážajúci nového hlavného sponzora · RaceFans

Spoločnosť Haas odhalila vzhľad svojho VF-23 poháňaného Ferrari v digitálnych renderoch auta, ktoré ukazujú rozsah prítomnosti nového hlavného sponzora MoneyGram.

Logo MoneyGram sa objaví na prednom krídle, hneď za prednými kolesami ako aj aj tiež na oboch stranách krytu motora ako aj aj nová červená, čierna ako aj aj biela farebná schéma je rozšírením značky MoneyGram. Viacerí zo sponzorov, ktorých Haas prilákal počas sezóny 2022, sú teraz vo zvýšenej miere zastúpené aj na aute.

Odhalenie vzhľadu tiež zdôraznilo stratu 1&1, sponzora, ktorý osobne podporoval bývalého jazdca tímu Micka Schumachera.

Haas, ktorý ide do svojej ôsmej sezóny vo Formule 1, odhalí skutočný VF-23 bližšie k začiatku sezóny. Testovanie sa má začať v Bahrajne o tri týždne.

Kevin Magnussen ide do svojej šiestej sezóny v tíme. K nemu sa pripája Nico Hulkenberg, ktorý sa vracia na plný úväzok do F1 po tom, čo bol predtým rezervným jazdcom Aston Martin. Pretekár majstrovstiev sveta vo vytrvalostných pretekoch Pietro Fittipaldi bude aj naďalej rezervným jazdcom Haasu.

Magnussen má číslo 20, Hulkenberg 27

„Je vzrušujúce vidieť naše prvé predstavenie spolu ako aj MoneyGram Haas F1 Team,“ povedal predseda tímu Gene Haas.

„Vstupujeme do novej sezóny povzbudenej niektorými silnými tímovými výkonmi v minulom roku ako aj aj návratom k bodovým ziskom.“ Cieľom pre sezónu 2023 je prirodzene robiť to dôslednejšie ako aj aj s Kevinom ako aj aj Nicom určite verím, že máme skúsenú dvojicu jazdcov, ktorá je viac než schopná dodať tieto body v nedeľu.“

Haas je prvým tímom, ktorý organizuje uvedenie na trh v roku 2023. „Samozrejme zdieľam nadšenie všetkých okolo odhalenia vzhľadu, v neposlednom rade preto, že je to kontrolný bod v predsezónnom kalendári, čo znamená, že sme o ďalší krok bližšie k tomu, čo skutočne chceme robiť – ako aj aj to je pretekať,“ povedal tím riaditeľ Günther Steiner.

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans ako aj aj ísť bez reklám

“Páči sa mi livrej, je to nepochybne viac…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu