utorok, 21 marca, 2023

Gunnar Nelson hovorí, že víťazstvo v RDA bolo pre Barberenu podvodom

LONDÝN – Gunnar Nelson vedel, kde uspeje pri svojom návrate do oktagonu.

Nelson (19-5-1 mma, 10-5 UFC) sa na hlavnej karte UFC 286 v The O2 v Londýne postavil proti bojovne testovanému Bryanovi Barberenovi (18-10 mma, 9-8 UFC). Bol to jeho prvý zápas po roku aj hoci jeho absencia bola dlhá, jeho výkon nebol.

Nelson predložil Barberenu armbar v prvom kole aj povedal, že vie, že tam bude koniec vzhľadom na posledný výkon Barbereny proti bývalému šampiónovi UFC v ľahkej váhe Rafaelovi dos Anjosovi.

„Ukázal určitú slabosť v Bryanovej hre,“ povedal Nelson na pozápasovej tlačovej konferencii UFC 286. „Myslím, že to Bryan vedel aj som si istý, že na nich pracoval.“ Som si istý, že mnoho zápasil.

„Vlastne som skúsil ten výlet, ktorým ho RDA dostal dole, aj on si to pekne bránil. Myslím, že si to uvedomoval, pretože sme sa plazili po klietke tam aj späť aj myslím, že o tom mnoho premýšľal. Trochu som to dal aj on to pekne bránil.“

Po víťazstve má Nelson teraz sériu dvoch víťazstiev. Vo veku 34 rokov si nie je istý, kedy alebo proti komu by sa chcel vrátiť, aj svoju bojovú kariéru nechal na počkanie.

„Nie som naozaj zameraný na mená,“ povedal Nelson. „Práve teraz sa vrátim domov, sústredím sa na tím aj podobné veci.“ Uvidíme. Práve teraz neviem (kedy sa chcem vrátiť).

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s Event hub pre UFC 286.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu