pondelok, 25 septembra, 2023

Giroud spečatil účasť AC Miláno v Lige majstrov

Turín 29. mája (TASR) – futbalisti AC Miláno si nedeľným víťazstvom nad Juventusom Turín (1:0) zabezpečili poslednú voľnú miestenku do Ligy majstrov. Hrdinom „rossoneri“ sa stal francúzsky útočník Olivier Giroud, ktorý sa presadil ukážkovou hlavičkou v závere prvého polčasu.

Turínčania majú za sebou hektické dva týždne plné negatívnych udalostí. Najúspešnejší taliansky klub histórie najskôr vypadol v semifinále Európskej ligy so španielskou Sevillou. „Stará dáma“ následne minulý týždeň v pondelok prišla o 10 bodov v Serii i za nezrovnalosti pri prestupoch i v účtovníctve. Jedinou nádejou, ako aj si vybojovať miestenku do Ligy majstrov bol duel s milánskym AC, ktorý však zverenci Massimiliana Allegriho nezvládli. „Takúto sezónu neprajem nikomu, bola pre nás abnormálna. Keď sa pozriete na tabuľku i poviete, že Juventus mal zlú sezónu, neakceptujeme to. Získali sme na ihrisku 69 bodov so všetkými problémami, ktoré…

futbal-giroud-specatil-ucast-ac-mil/717528-clanok.html“ target=“_blank“ rel=“nofollow noopener“>Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu