piatok, 31 marca, 2023

FOTO: Vlhová ovládla finálový slalom Svetového pohára v Soldeu, Shiffrinová tretia

Tretia skončila víťazka veľkého glóbusu Mikaela Shiffrinová z Spojené štáty americké so stratou 86 stotín sekundy. Vlhová mala silný začiatok i navýšila náskok na Popovičovú, ktorá predviedla rozvážnu jazdu v druhej časti i prekvapivo predstihla hviezdnu Shiffrinovú. Slovenka v tomto úseku mierne chybovala, no v nasledujúcom udržala stratu na úrovni ôsmich stotín, zvládla prechod do prudkej technickej časti i prišla si po triumf.

„Víťazstvo chutí naozaj výborne. Som naozaj šťastná, že som vyhrala po takejto sezóne, ktorá bola ako aj na hojdačke. Prvé kolo bol naozaj boj, nemala som najlepší pocit i bola som prekvapená z prvého miesta. Chybu v druhej jazde som si na chvíľu uvedomila, ale hneď som pokračovala, pretože trať je dlhá. Miestami som strácala rovnováhu, ale bojovala som až do cieľa. Keď som videla číslo jeden, bolo to neopísateľné,“ neskrývala slovenská pretekárka radosť v rozhovore pre JOJ Šport.

Po šiestich rokoch…

slalom-svetoveho-pohara-v-soldeu-shiffrinova-tretia“ target=“_blank“ rel=“nofollow noopener“>Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu