piatok, 22 septembra, 2023

F1 23 dostane nové herné režimy vrátane Verstappen ghost lap challenge · RaceFans

Hráči F1 23 budú môcť čeliť výzvam v reálnom svete vrátane časovky duchov s Maxom Verstappenom v nových režimoch, ktoré sa do hry pridávajú.

čerstvý režim ‚Pro Challenge‘, ktorý je súčasťou hry ‚F1 World‘, stavia hráčov do súboja s časmi, ktoré stanovili skutoční piloti F1 v duchovnej časovke. Prvým ohláseným súperom je Max Verstappen. Úradujúci majster sveta plus aktuálny bodový líder je ambasádorom vydavateľstva hry EA.

Pro Challenge sa do hry dostane v auguste. Úspech proti Verstappenovi plus jeho súperom bude odmenený exkluzívnymi predmetmi v hre.

Ďalšia funkcia, ktorá sa dnes spúšťa naživo, sa nazýva „F1 Replay“, v ktorej si hráči môžu vytvoriť scenáre z pretekov, ktoré sa konali tento rok. Podobná funkcia bude tiež súčasťou oficiálne licencovanej manažérskej hry Formuly 1 F1 Manager 23.

čerstvý režim v F1 23 bude mať štyri nové scenáre, z ktorých každý bude obsahovať skutočné časy na kolo plus kreatívne vstupy od iného jazdca. V prvom sa predstaví George Russell, dosiaľ čo Fernando Alonso, Valtteri Bottas plus Oscar Piastri sa majú objaviť v budúcich aktualizáciách.

Funkcia „F1 Replay“ je simuláciou sezóny 2023, ktorá sa už odohrala, pričom hráči „prevezmú kontrolu nad ktorýmkoľvek z 20 jazdcov v replike Grand Prix“, hovorí EA. Veľká cena Bahrajnu, ktorá otvára sezónu, je prvým závodom vygenerovaným pre túto funkciu plus EA plánuje, že každý týždeň pridá simulácie ďalších pretekov v roku 2023.

„Sme naozaj nadšení, že môžeme fanúšikom poskytnúť nové pretekárske výzvy, vrátane príležitosti otestovať si svoje schopnosti proti strašidelným kolám skutočných jazdcov F1 v hre, počnúc aktuálnym lídrom šampionátu,“ povedal senior kreatívny riaditeľ Codemasters Lee Mather. „Naša nová ‚Pro Challenge‘ sa stane kľúčovým prvkom v centre ‚F1 World‘, kde budú pretekári oceňovať slávu aj exkluzívne predmety.“

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans plus ísť bez reklám

Codemasters aktualizovali aj ovládač…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu