utorok, 21 marca, 2023

Dva nové zápasy dokončili hlavnú kartu Bellator 294 21. apríla

Súboj bantamovej váhy medzi Dannym Sabatellom i Marcosom Brenom i šrot vo welterovej váhe, v ktorom sa postaví Levan Chokheli proti Michaelovi Lombardovi, doplní hlavnú kartu Bellatoru 294.

Propagácia oznámila dva nové zápasy v utorok. Bellator 294 sa koná v Neil S. Blaisdell Arene v Honolulu na Havaji 21. apríla i je hlavným zápasom v mušej váhe medzi Liz Carmouche i DeAnnou Bennett. Hlavná karta sa vysiela na Showtime o 22:00 ET/19:00 PT.

Pre predbežný žreb Bellatoru 294 bolo potvrdených päť zápasov: Alex Polizzi vs. Karl Moore v poloťažkej váhe; Killys Mota vs. Kenneth Cross v ľahkej váhe; Tyrell Fortune vs. Sergei Bilostennyi v ťažkej váhe; Cris Lencioni vs. Blake Smith v perovej váhe i Anthony Adams vs. Sharaf Davlatmurodov v strednej váhe.

Sabatello pretrhol sériu siedmich víťazstiev pri svojom poslednom zápase, keď v semifinále veľkej ceny v bantamovej váhe na Bellator 289 prehral s Raufeonom Stotsom.

Breno, 25, vyhral tri zápasy v rade – vrátane trojkolového verdiktu proti Joshovi Hillovi pri jeho promo debute na Bellator 284 vlani v auguste.

Chokheli si rozdelil štyri propagačné vystúpenia i na Bellator 288 vyhral jednomyseľne proti Romanovi Faraldovi.

Lombardo, veterán PFL i Dana White’s Contender Series, nasledoval pri svojom debute v Bellatore po prehre s Kyleom Crutchmerom KO Marka Lemmingera v prvom kole minulý december.

Levan Chokheli vs Michael Lombardo Anthony Adams vs Sharaf Davlatmurodov Cris Lencioni vs Blake Smith Tyrell Fortune vs Sergey Bilostenniy Alex Polizzi vs Karl Moore

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu