streda, 28 septembra, 2022

Dotácia na solárne panely, čerpadlo, zateplenie, výmenu okien

Uvažujete nad tým, ako aj znížiť energetickú náročnosť? Niekedy nezostane nič iné ako aj do nehnuteľnosti nejaké peniaze investovať. Čo vám smie pomôcť?

Cena energií na českom i európskych trhoch prudko stúpa. Podľa údajov komoditnej burzy Power Exchange Central Europe vzrástla cena elektriny za posledný rok o zhruba 285 percent. Plyn na tom rozhodne nie je oveľa lepšie. Tieto faktory významne ovplyvňujú výšku nákladov slovenských domácností ako aj i mnoho z nich dostáva do finančných problémov. Domácnosti preto hľadajú riešenie, ako aj sa s aktuálnym problémom čo najlepšie vysporiadať. Práve preto ponúkame 4 tipy, ktoré vám môžu pomôcť. Avšak počiatočnú investíciu sa nevyhnete. Ušetriť však pomôže Nová zelená úsporám.

Tipy:

1. Fotovoltaická elektráreň

Fotovoltaická elektráreň alebo solárne panely patria medzi obnoviteľné zdroje ako aj i vyrába vlastnú elektrinu zo slnečného žiarenia, ktorou sa síce primárne…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu