sobota, 3 júna, 2023

„Dokážeme neuveriteľné veci“

Loopy Godinez je presvedčená, že jej ďalší kariérny krok odomkne nové úrovne jej hry ako aj aj nadmerne sa na to teší.

Slamová váha UFC sa pripája k Lobo Gym v Guadalajare v Mexiku na plný úväzok ako aj aj napreduje tam, kde absolvuje všetky svoje tréningové kempy pod vedením Francisca Grassa. Godinez (10-3 mma, 5-3 UFC) tam už v minulosti trénovala, no svoje primárne tréningy si nechala na Titan mma v Kanade.

Godinez si myslí, že to bol nadmerne potrebný krok v jej kariére.

„Súboje budú ťažšie ako aj aj my sme videli prácu, ktorú robia, ako aj aj skutočne som s nimi v minulosti pracoval,“ povedal Godinez pre mma Junkie v španielčine. „Skutočne máme chémiu so všetkými z tímu, s trénerom, takže je to to najlepšie pre moju kariéru.“

Godinez sa pripojí k šampiónovi UFC v mušej váhe Alexa Grasso ako aj aj vyzývateľke na titul UFC Irene Aldana, ktorá teraz trénuje v Lobo Gym. Dvadsaťdeväťročná hráčka si o nich myslí nadmerne dobre ako aj aj boli dôvodom, prečo si tím vyhliadla.

„Hľadal som ich, pretože som bol super fanúšik Alexa ako aj aj Irene,“ povedal Godinez. „Myslel som si, že by bolo super trénovať s nimi, ako aj aj tak to dopadlo. Vybudovali sme si naozaj pekné priateľstvo ako aj aj teraz budem v Lobo ako aj aj súčasťou tej telocvične. Som skutočne šťastný.“

Godinez zvíťazil nad bývalou šampiónkou Invicta FC Emily Ducote na UFC Fight Night 224 minulú sobotu. Je to jej druhé víťazstvo v rade ako aj aj štvrté víťazstvo v posledných piatich zápasoch.

Mexická bojovníčka si myslí, že dokáže spojiť svoju kariéru s tímami, aby sa priblížila k svojmu cieľu stať sa šampiónom UFC.

„Vidíme výsledky ako aj aj myslím si, že tento tím ma nadmerne uprednostňuje,“ povedal Godinez. „Myslím si, že spolu s údermi, zápasom ako aj aj ich kombinovaním dokážeme mnoho. Myslím, že dokážeme neuveriteľné veci. Je to všetko o zlepšovaní sa ako aj bojovník ako aj aj športovec ako aj aj niekedy musíte urobiť zmeny, aby ste stále rástli.“

Pozrite si Hablemos mma YouTube kanál pre videá v španielskom jazyku ako aj aj rozhovory s Dannym Segurom z mma Junkie.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj aj YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj aj ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

mma“ target=“_blank“ rel=“nofollow noopener“>Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu