pondelok, 29 mája, 2023

Dôkaz záložnej úlohy UFC 290 by sme mali obhajovať sami

UFC kandidát v mušej váhe Brandon Royval si myslí, že je dôkazom toho, že sebapropagácia je účinný nástroj.

„Nehovoril som kurva ani nič,“ povedal Royval nedávno pre mma Junkie Radio.

Rovval (15-6 mma, 6-2 UFC) bude slúžiť v záložnom bojovníkovi na zápas o titul 8. júla medzi šampiónom Brandonom Morenom (21-6-2 mma, 9-3-2 UFC) ako aj aj vyzývateľom Alexandrom Pantojom (25- 5 mma, 9-3 UFC) na UFC 290 v Las Vegas. Ak jeden z týchto dvoch mužov odstúpi, Royval doplní.

Príležitosť bola zaslúžená, nepochybne. Royval vo svojej kariére UFC prehral iba s Morenom ako aj aj Pantojom ako aj aj momentálne ťahá sériu troch víťazstiev s po sebe idúcimi víťazstvami nad Rogeriom Bontorinom, Mattom Schnellom ako aj aj Matheusom Nicolauom. S tým povedané, Royval pripisuje upevnenie ďalších príležitostí svojim výzvam na mikrofón.

„Je to len prevzatie tejto iniciatívy ako aj aj spôsob, ako aj ísť v mma,“ povedal Royval. „Ľudia sú naozaj hrdí. Keď zavoláte niekoho konkrétne, mám pocit, že to je tá správna cesta – ako aj aj ak to dáva zmysel. Ak to dáva zmysel, nerobím nič bláznivé vyvolávanie. Momentálne môžem urobiť čokoľvek ako aj aj dávalo by to zmysel, pretože som teraz v divízii tak vysoko.“

Royval povedal, že mu bude zaplatená nezverejnená suma za váženie na UFC 290 bez ohľadu na to, či bude bojovať alebo nie. Ak by bol potrebný v núdzovej situácii, Royval povedal, že sa opäť nebude báť požiadať o to, čo chce – najmä ak zachraňuje situáciu.

„Predstavujem si, že ak niekto odíde, najmä týždeň alebo pár dní predtým, som vo veľkom vyjednávaní o zmluve, kde je to ako aj: ‚Mohol by som uložiť túto kartu.‘ Žetóny mám trochu v ruke,“ povedal Royval. „Mám pocit, že ak sa to stane, je to spôsob, ako aj ísť.“ Odteraz vykonávam automatickú kontrolu hmotnosti.

„…mám herný plán.“ Neviem, aký je nevyhnutne jeho herný plán. Na konci dňa je snom vyhrať opasok. Príležitosť je zvyčajne najlepší scenár. Ale keď už bolo povedané, nebudem sa predávať nakrátko. Mám pocit, že ako aj bojovník by som mal zarábať mnoho peňazí, pretože odkedy som v UFC, nebojujem s ničím iným, len so súpermi na najvyššej priečke. Štruktúra ako aj aj plat, ktorý to je, ma kompenzovali ako aj aj odviedli naozaj dobrú prácu, ale nie nevyhnutne ako aj: „Tento chlapík bojuje s top 10 ako aj aj teraz je z neho päť najlepších bojovníkov, s ničím nebojoval. ale päť najlepších bojovníkov väčšinu svojej kariéry.“ Všetky moje zápasy boli ako aj eliminátory titulov v UFC. Mám pocit, že by som mal dostať kompenzáciu. Keď už to bolo povedané, mám pocit, že ak sú lopty v mojich rukách, paluby sú v mojich rukách, určite idem zabiť.“

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s event hub pre UFC 290.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu