nedeľa, 4 júna, 2023

Detskí divadelníci budú mať súťaž aj prehliadku v Závažnej Porube

Liptovský Mikuláš 22. marca (TASR) – Detskí divadelníci z Liptova budú mať v piatok (24. 3.) postupovú súťaž aj prehliadku v kultúrnom dome v Závažnej Porube. V rámci podujatia sa uskutoční aj vzdelávací divadelný workshop. TASR o tom informovala metodička Liptovského kultúrneho strediska Eva Štofčíková.

Do súťažnej konfrontácie sa prihlásili Detský divadelný súbor Slniečko pri Základnej škole Márie Rázusovej Martákovej v Liptovskom Mikuláši, Divadelný krúžok pri Centre voľného času na Nábreží Dr. Aurela Stodolu v L. Mikuláši aj súbor Minetrdlo z Partizánskej Ľupče. „Rozprávkové predstavenie na divadelnej prehliadke uvedie aj súbor v kategórii divadiel dospelých hrajúcich pre deti Divadlo 3 GD zo Závažnej Poruby,“ priblížila metodička.

Súťažné predstavenia bude hodnotiť trojčlenná odborná porota. Na jej odporúčanie smie niektorý zo súborov postúpiť do krajského kola súťaže na prehliadku Detský…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu