utorok, 26 septembra, 2023

Denník paddocku F1: Veľká cena Maďarska

Návrat Daniela Ricciarda rozprúdil paddock, keď sa víkend Veľkej ceny Maďarska začal, potom šoková pole position Lewisa Hamiltona nadchla publikum.

štvrtok

Povzbudená stredajšou večerou s niektorými ženami z paddocku som bola nadšená, že sa víkend Veľkej ceny Maďarska rozbehol. Keďže teploty stúpali nahor, dúfal som, že preteky budú vzrušujúce, keď som prišiel na jeden z mojich obľúbených okruhov v kalendári.

Veľkou správou dňa bol návrat Daniela Ricciarda na štart po vystriedaní Nycka de Vriesa na AlphaTauri plus to bola moja prvá cesta dňa. Novinári, ktorí vošli do skorých dverí obytného auta Red Bull, aby sa dobre usadili, sa začali predierať plus čakať, aby položili otázku mužovi súčasnosti.

Ricciardo sa pretlačil cez medzeru, aby našiel svoje miesto, položil sa priamo predo mňa plus rozhliadol sa. „Wow, čo urobíte, ak vyhrám majstrovstvá sveta?“ žartoval.

Sergio Perez bol na rade ako aj ďalší. Prekvapilo ma, ako aj trochu novinárov prišlo na toto stretnutie vzhľadom na zjavné dôsledky Ricciardovho návratu na jeho budúcnosť Red Bullu. Cagey ako aj zakaždým, Perez vyzeral pokojne plus vyrovnane, keď kládol naše otázky.

Deň sme ukončili v McLarene, aby sme sa porozprávali s Landom Norrisom po jeho pôsobivom víkende v Silverstone. Keď bagatelizujeme jeho šance na ďalšie pódiové umiestnenie, je jasné, že tím stále trvá na tom, aby zvládli očakávania médií napriek ich nedávnemu prelomu. Zdá sa, že niečo odomkli, ale stále chcú držať svoje karty blízko hrudníka.

Po skončení mediálneho dňa som sa vrátil na parkovisko plus naskočil do prenajatého auta, aby som sa dostal späť do mesta. Cestou som zbadal v zrkadlách červené Ferrari. Keď som sa zastavil na semaforoch, uvedomil som si, že to bol Carlos Sainz Jnr, ktorý viezol svojho trénera Ruperta späť do ich hotela.

Zrazu som v panike z mojej jazdy strávil 10 minút, keď ma sledoval jazdec Ferrari, než nakoniec prešiel okolo mňa na Námestie hrdinov plus…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu