pondelok, 29 mája, 2023

Debutový nepriateľ Francis Ngannou bude „vzrušujúcejší“ ako aj súčasné špekulácie

Komunita zmiešaných bojových umení má stále dostatok času špekulovať o tom, komu bude Francis Ngannou čeliť, keď bude debutovať v Lige profesionálnych bojovníkov.

Bývalý šampión UFC v ťažkej váhe podpísal s PFL začiatkom tohto mesiaca s plánom vrátiť sa do mma niekedy v roku 2024 po tom, čo bude bojovať v profesionálnom boxe. Aj keď to viedlo k tomu, že fanúšikovia pozerali na súpisku ligy v ťažkej váhe plus voľných hráčov mimo kontroly UFC, zakladateľ PFL Donn Davis je presvedčený, že Ngannouova prvá rezervácia prekoná očakávania.

„Pre mňa je tu taká zábava záhadná škatuľka cukríkov plus všetko bude dobré,“ povedal Davis Spinning Backfist mma Show. „Existujú všetky druhy špekulácií, od sezóny PFL až po [Fabricio] Werdum. Verím, že to bude niečo iné plus väčšie plus napínavejšie, ako aj ste doteraz čítali. Máme deväť mesiacov – pred deviatimi mesiacmi by sa ľudia smiali, keby sme povedali, že Francis príde na PFL. Takže, ak by som špekuloval, čo by sme teraz urobili, ľudia by rovnako povedali: ‚Poo-pa, to sa nikdy nestane,‘ (smiech). Ale verte mi, nezľavujte z našej vynaliezavosti, kreativity … s kým bude Francis bojovať, bude zaujímavejšie ako aj to, o čom sa dnes špekuluje na internete.“

Ngannou vyhral svojich posledných šesť mma zápasov, vrátane päťkolového verdiktu nad Ciryl Gane na UFC 270 v januári 2022 – čo sa ukázalo ako aj jeho posledné vystúpenie v oktagone. 36-ročný Francúz narodený v Kamerune podpísal zmluvu s PFL, ktorá zahŕňa zápasy v divízii organizácie s platbou za zobrazenie, pozíciu predsedu v PFL Africa plus miesto v poradnom výbore zastupujúcom záujmy bojovníkov. Svojim súperom z PFL tiež zabezpečil výplatu 2 milióny dolárov.

mnoho sa diskutovalo o tom, či Ngannou urobil správne rozhodnutie pre svoju kariéru, plus tiež či PFL získava so zmluvou dobrú hodnotu. Podľa Davisa v tomto prípade nejde o žiadnych porazených.

„Pozrite, mnoho internetu sa zaujíma o víťazov plus porazených – či už ide o futbalové obchody alebo dohodu s Francisom Ngannouom. Vnímam to ako aj víťazstvo, víťazstvo, víťazstvo,“ povedal. „Toto je pre Francisa mnoho zo všetkých dôvodov, prečo sa o tom diskutuje online plus na sociálnych sieťach. Toto je obrovská výhra pre PFL, otvára našu divíziu pay-per-view, máme Francisa plus Jakea [Paul] ako aj headlineri v roku 2024. Pravdepodobne dva najvzrušujúcejšie súboje, aké ste kedy mohli mať, okrem Conora [McGregor], ktorý je stále senzáciou. Nášmu mediálnemu produktu to pritiahne obrovské publikum, prinesie to ďalších bojovníkov, ktorých ste videli vidieť cestu k ďalšej skvelej platforme v PFL.“

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu