nedeľa, 4 júna, 2023

Dátum založenia súdneho procesu Caina Velasqueza bol odložený do augusta

Dátum konania Caina Velasqueza sa posunul na 2. augusta po tom, čo sa bývalý šampión UFC v ťažkej váhe objavil v stredu na súde okresu Santa Clara (Kalifornia).

V sprievode právničky Renee Hesslingovej Velasquezovej žiadosti o odloženie pojednávania vyhovel sudca Panteha Saban. Dátum stanovenia súdneho konania bol odložený pri troch rôznych príležitostiach.

Velasquez čelí obvineniam z pokusu o vraždu ako aj aj ďalším obvineniam po údajnom prenasledovaní ako aj aj streľbe na Harryho Goularteho, ktorý bol obvinený z obťažovania Velasquezovho malého syna. Počas prenasledovania vo vysokej rýchlosti Velasquez vystrelil na vozidlo obsahujúce Goularte ako aj aj údajne zasiahol ako aj aj zranil svojho nevlastného otca Paula Bendera. Velasquez sa k obvineniam nepriznal. V prípade dokázania viny mu hrozí 20 rokov až doživotie.

Velasquez bol prepustený v novembri na kauciu 1 milión dolárov po tom, čo strávil osem mesiacov v zadržiavacom zariadení. Zostáva pod dohľadom GPS ako aj aj bez povolenia súdu nemôže opustiť svoj dom.

Goularte, ktorý je tiež prepustený na kauciu, čelí obvineniu zo zločinu obscénneho konania s dieťaťom ako aj aj postaví sa pred súd, aby určil dátum súdneho konania na 5. júla. Goularte tiež vinu odmietol.

Poznámka redaktora: Táto položka bola aktualizovaná približne o 20:27 ET, aby naznačila, že Velasquezov dátum stanovenia pokusu, nie jeho dátum pokusu, bol odložený.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu