nedeľa, 4 júna, 2023

Dajte mi dočasný boj o titul proti O’Malleymu, ak Sterling vypadne

Henry Cejudo je pripravený skočiť späť na titulný obrázok bantamovej váhy UFC, ak sa naskytne príležitosť.

Cejudo (16-3 mma, 10-3 UFC) má na UFC 288 rozdelenú prehru so šampiónom Aljamainom Sterlingom ako aj i ako aj ďalší sleduje Meraba Dvalishviliho. Medzitým už bol Sterling rezervovaný na svoju ďalšiu obhajobu titulu proti Seanovi O’Malleymu na UFC 292 19. augusta.

Sterling (23-3 mma, 15-3 UFC) povedal, že chce najskôr zhodnotiť, ako aj sa cíti jeho telo, čo podnietilo prezidenta UFC Dana Whitea, aby sa spýtal, prečo zápas vzal. Takže ak sa Sterlingovi nepodarí nastúpiť do 19. augusta, Cejudo navrhne, že bude čeliť O’Malleymu (16-1 mma, 8-1 UFC) o dočasný titul.

„Ak Aljamain Sterling hrá túto hru, na ktorú nie je pripravený, potrebuje trochu viac času, (potom) urobme dočasný boj medzi mnou ako aj i Seanom O’Malleym,“ povedal Cejudo kanál YouTube. „Je to väčší boj, to bolo to, čo UFC pôvodne chcelo.“ Je to rovnaký dôvod, prečo ma priviedli, aby som prenasledoval ako aj i porazil Aljamaina Sterlinga.

„Áno, dobre, prehral som.“ Rozdelené rozhodnutie, vezmem to na bradu, ale stále je tu pre mňa príležitosť. Po trojročnej prestávke, návrate, prehre na rozdelení ako aj i teraz som na 3. mieste, to ma stavia do skutočne dobrej pozície. Chcel som Merab ako aj i stále som ochotný na Merab počkať. Ale ak sa ten boj so Seanom O’Malleym náhodou otvorí, som na 100 percent, Dana White.“

Ak sa Sterling presadí proti O’Malleymu, Cejudo chce slúžiť ako aj záloha v boji o titul. „Triple C“ priznáva, že to nie je to, čo by zvyčajne robil, ale ak je to jeho cesta späť k zlatu, bol by „100 percent all in.“

„Zvyčajne by som nebol typ chlapa, ktorý by robil takéto veci, ale momentálne nemám zlato okolo pása,“ povedal Cejudo. „Takže, ak ma UFC chce mať ako aj zálohu, áno.“ Musím sa porozprávať s Alim (Abdelazizom) ako aj i chcem existovať odmenený za záložného bojovníka.“

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s Event hub pre UFC 292.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj i YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj i ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu