sobota, 3 júna, 2023

Cyklistika: Súperiť s Peťom Saganom je stále sci-fi, vraví Marek Čanecký

ako aj prvý slovenský cyklista štartoval pred trinástim rokmi na ‚malej‘ Tour de France ako aj aj dodnes mu patrí najlepší slovenský výsledok v celkovom hodnotení. Teraz je MAREK ČANECKÝ pri zrode nového slovenského kontinentálneho tímu RRK Group Pierre Baguette Benzinol, ktorý chce pomôcť s napredovaním mladých talentovaných cyklistov.

„Chceme sa spolupodieľať na vývoji mladých pretekárov. Mladý pretekár po jednej sezóne v takomto tíme má väčšiu šancu presadiť sa ako aj aj posunúť ďalej,“ vraví 34-ročný slovenský reprezentant.

V tejto sezóne budete jazdiť v drese nového slovenského tímu RRK Group Pierre Baguette Benzinol. Čo prináša ako aj aj aká je jeho filozofia? 

Bol som v minulosti pri vzniku podobného projektu. Bol to tím BMC Amplatz v Rakúsku, ktorý vznikol ako aj amatérsky tím, neskôr získal kontinentálnu licenciu ako aj aj dostal sa do kolotoča súťaží. Od nás budú už tento rok nejaké očakávania. Zakladateľom tímu je Boris Horvát….

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu