piatok, 1 júla, 2022

Crowdfunding: Získajte financie pre svoj projekt od verejnosti

Máte v hlave skvelý podnikateľský nápad, ale nedostatok peňazí na jeho uskutočnenie? Nehádžte doteraz flintu do raže. Využite možnosti crowdfundingu i získajte peniaze na svoj sen od verejnosti.

Nezáleží na tom, či chcete vytvoriť verejnú zbierku pre vášho kamaráta, čo potrebuje financie na invalidný vozík, alebo financovať podnikateľský sen. Crowdfunding môžete využiť na realizáciu dobročinných i komerčných projektov.

Zdroj: Depositphotos

Čo je to crowdfunding?

Crowdfunding je pomerne nová metóda na financovanie projektov. Tento spôsob financovania sa používa predovšetkým na projekty, ktorých tvorca nemá dostatočné množstvo finančných prostriedkov na ich uskutočnenie. Cieľom myšlienky je vybrať vopred stanovenú čiastku od ľudí, ktorých konkrétny nápad zaujme. Nápad nemožno financovať bez jeho predstavenia ľuďom. Preto sa na účely prezentácie projektov využíva online platforiemKtoré sa na…

Čítať ďalej

Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Advertisement -
PODOBNÉ SPRÁVY
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here