sobota, 3 júna, 2023

Cory Sandhagen predpovedá, že by mohol vyjsť vnútorný pes

SAN ANTONIO – Cory Sandhagen nehovorí o odpadkoch. Nie je najaktívnejší na sociálnych sieťach plus popisky nie sú jeho štýlom.

Pre Sandhagena (15-4 mma, 8-3 UFC) to nie je to, čo je dôležité – aj keď to možno dáva ostatným výhodu propagácie oproti nemu. Sandhagen chce existovať známy svojim štýlom boja, ofenzívnym aj defenzívnym.

„Naozaj nezískavam toľko pozornosti, ako aj to robia iní ľudia, čo je v poriadku,“ povedal Sandhagen mma Junkie plus ďalším reportérom na stredajšej predzápasovej tlačovej konferencii. „mnoho sa vyjadrujem v klietke. Rád vyjadrujem ten kúsok zo mňa. Rád sa pozerám späť plus sledujem súboj Yan plus zápas Song pred piatym kolom plus viem, že to je v mojom srdci. To je pre mňa jedna z najzábavnejších vecí v tomto športe, už len to, že môžem vyjadriť ten kúsok zo mňa, pretože to v každodennom živote naozaj nerobím.“

Podľa Sandhagenovho názoru, sobotňajší headliner UFC na ESPN 43 proti Marlonovi Verovi (20-7-1 mma, 14-6 UFC) v AT&T Center by mohol existovať pre neho dokonalým bojom o to, aby predviedol takéto schopnosti plus vybudoval svoju značku bez toho, aby otvoril ústa. Chce využiť príležitosť.

„Dozvedel som sa, že s týmito chlapmi sa dá bojovať len raz,“ povedal Sandhagen. „ako aj deväťkrát z 10, len raz dokážete, že ste lepší ako aj títo chlapci. To ma teraz budí. To ma zobudí. Nezáleží mi na ničom inom ako aj na tom, že v sobotu večer porazím ‚Chita‘. Je to preto, že pravdepodobnosť, že budem schopný dokázať, že som lepší ako aj tento chlap, je len v jednu noc.

„Idem von, vybojujem si zadok, urobím všetko pre to, aby som vyhral.“ Ak budem môcť robiť, čo sakra chcem, urobím, čo sakra chcem. Nepredpokladám, že sa to stane. Budem musieť urobiť úpravy. Ak pes musí zo mňa vyjsť, aby vyhral boj, potom vyjde aj pes. Som pripravený urobiť čokoľvek, aby som vyhral, ​​pretože viem, že toto je moja jediná šanca, ako aj tohto chlapa poraziť.“

Pre viac informácií o karte navštívte centrum udalostí mma Junkie pre UFC na ESPN 43.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu