piatok, 31 marca, 2023

Colby Covington chce na Medzinárodnom týždni bojov šampióna Leona Edwardsa

LONDÝN – Colby Covington hľadá šampióna welterovej váhy Leona Edwardsa na júlové zúčtovanie.

Covington sa zúčastnil na Edwardsovom (21-3 mma, 13-2 UFC) väčšinovom víťazstve nad Kamaru Usmanom (20-3 mma, 15-2 UFC) v sobotňajšom headlinerovi UFC 286 na The O2.

Covington (17-3 mma, 12-3 UFC) sa postavil ako aj posila ako aj aj očakáva, že bude ďalším v poradí, kto získa titul.

„Nevidel som nič zvláštne,“ povedal Covington počas vysielania UFC 286. „Vidím chlapa, ktorý už nie je hladný.“ Vyzerá to tak, že získal titul ako aj aj zarobil svoje peniaze, ako aj aj je tak trochu preplatený. Samozrejme, že dostane posudok o domácom varení. Dostal svoju malú domácu záležitosť. Teraz je čas prísť pozrieť tohto muža – skutočného šampióna, šampióna ľudu, kráľa Miami ako aj aj najdôležitejší titul: obľúbeného bojovníka Donalda Trumpa.“

Hoci mu bol odpočítaný bod za uchopenie plota, Edwards dokázal predbehnúť Usmana ako aj aj odraziť väčšinu jeho prepadov – čo si Covington všimol pri sledovaní boja.

„Dalo by sa rečou dať na vedomie, že na tom pracuje,“ povedal Covington. „Bol to jeho ústredný bod, ale nebojoval s nikým ako aj ja, kto dokáže zamieňať takedowny ako aj aj zápasenie na juhu. Môžete rečou dať na vedomie, že Usman vyšiel ako aj aj v prvom kole s ním bojoval. Dalo sa rečou dať na vedomie, že mal mnoho problémov. To sa mu nepáčilo.

„Leon Scott je značne dobrý, keď bojuje s chlapmi, ktorí sú ortodoxní. Má ľavý kop ako aj aj ľavú ruku. To je jeho obľúbený úder ako aj aj obľúbený kop. Teraz bude bojovať s chlapom, ktorý bude v jeho tvári, južan. Styles bojuje ako aj aj ja ho dokončím na domácej pôde v Amerike, dúfam, že v júli bude Medzinárodný týždeň bojov. Poďme na to.“

Covington nesúťažil od víťazného víťazstva nad Jorgem Masvidalom na UFC 272 vlani v marci. Bývalý dočasný šampión welterovej váhy je presvedčený, že má štýl, aby porazil Edwardsa.

„Ten zápas vyzerá úžasne,“ povedal Covington. „Milujem bojovať s južanmi. Nikdy som neprehral s južankou. Vo svojej dobe som bojoval s niekoľkými skvelými južanmi. Jednoducho sa s nimi značne dobre zhodujem. Súboj je dobrý. Môžem ho poraziť všade. Dokážem ho poraziť úderom. Dokážem ho poraziť v zápase. Dokážem ho poraziť jiu-jitsu.

„Práve teraz mám oheň v duši.“ Som hladnejší ako aj kedykoľvek v živote ako aj aj naozaj sa dostávam do najlepších rokov. Nehovorím to len tak. Takto sa cítim ako aj aj toto viem. Toto leto uvidíte Colbyho „Chaos“ 2.0. Uvidíte predstavenie, aké ste ešte nevideli. Prídem si po ten opasok. Pamätaj na moje slová.“

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s Event hub pre UFC 286.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu