sobota, 3 júna, 2023

Čo je v stávke, keď McGregor vs. Chandler konečne padne?

Po týždňoch premýšľania, kedy dôjde k boju v časovej osi Conor McGregor vs. Michael Chandler, máme veľkú stopu.

McGregor, bývalý šampión ľahkej ako aj i perovej váhy, ako aj i Chandler, bývalý šampión ľahkej váhy Bellatoru, trénujú oproti sebe v 31. sezóne seriálu The Ultimate Fighter, ktorý má premiéru budúci týždeň ako aj i potrvá do polovice augusta. Po odvysielaní nahratých epizód sa tréneri tradične pobijú.

Ale pretože McGregor bol od júla 2021 vonku so zlomenou nohou ako aj i opustil bazén na testovanie drog prevádzkovaný Americkou antidopingovou agentúrou, musí existovať späť ako aj i testovať šesť mesiacov. ako aj i doteraz do bazéna znova nevstúpil.

Nakoniec však McGregor ako aj i USADA uviedli, že McGregor sa „okamžite“ vráti do testovacej skupiny, čo znamená, že súboj s Chandlerom by sa mohol odohrať pred koncom kalendárneho roka – ako aj i v skutočnosti by sa mohol dokonale postaviť na koncoročnú výplatu UFC. – za zobrazenie.

Pri pohľade do budúcnosti, čo je skutočne v stávke, keď sa McGregor ako aj i Chandler hádajú? Náš panel „Spinning Back Clique“ zložený z Mikea Bohna, Dannyho Seguru ako aj i Briana „Goze“ Garciu sa postavil do úvahy s hostiteľom „Gorgeous“ Georgeom Garciom. Ich diskusiu si môžete pozrieť vo videu vyššie. Potom si nenechajte ujsť celú epizódu tohto týždňa nižšie.

„Spinning Back Clique“ vychádza každý pondelok NAŽIVO Kanál YouTube Junkie mma. Tohtotýždňovú epizódu si môžete pozrieť vo videu vyššie.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj i YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj i ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu