streda, 31 mája, 2023

Chimaev očakáva, že ‚sh*t‘ Paulo Costa prehrá s Ikramom Aliskerovom

Khamzat Chimaev nevidí, ako aj Paulo Costa prekonal Ikrama Aliskerova na UFC 291.

Costa (14-2 mma, 6-2 UFC) má na programe zápas s Aliskerovom (14-1 mma, 1-0 UFC) 29. júla vo Vivint Arene v Salt Lake City.

Chimaev udelil Aliskerovovi svoju prvú ako aj aj jedinú prehru, keď ho v roku 2019 knokautoval prevýšením v, čo bol len piaty profesionálny zápas v Chimaevovej kariére. Aliskerov odvtedy vyhral šesťkrát za sebou ako aj aj naposledy pri svojom propagačnom debute na UFC 288 strelil v prvom kole knockout Phila Hawesa.

Bývalý vyzývateľ na titul Costa je považovaný za presahujúci priemerné veličiny krok v konkurencii Aliskerov, ale Chimaev vidí, že šampión Sambo zdvihol ruku. Chimaev ako aj aj Costa boli na kolíznom kurze – dokonca sa dostali do hádky v UFC Performance Institute, ale nikdy neboli zapísaní do boja.

„Paulo o mne hovoril mnoho svinstva,“ povedal Chimaev kanál YouTube. „Ten chlap, chcem ho rozbiť. Chcem toho chlapa zabiť. Robil som mnoho vecí ako aj aj on chce bojovať s tým druhým chlapom. Ten chlapík, bojoval som s ním už dávno predtým – pred tromi alebo štyrmi rokmi, pred UFC. Vyhrávam proti tomu chlapovi.

„Myslím si, že ten chlap ho porazí tiež.“ Paulo nie je dobrý. On je sh*t. Len príliš mnoho rozpráva. Nikoho neporazil. Tesný boj proti Romerovi, jedinému bojovníkovi, proti ktorému vyhráva. Iní ľudia, neviem. Týchto chlapov nikto nepozná. Neviem, koho porazil.“

Chimaev vyzval takmer každého najlepšieho kandidáta ako aj aj šampióna na 170 ako aj aj 185 librách, ale momentálne sa zameriava na bývalého šampióna welterovej váhy Kamaru Usmana na zápas na UFC 294 22. októbra v Abú Zabí.

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s event hub pre UFC 291.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj aj YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj aj ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu