nedeľa, 4 júna, 2023

čerstvý trailer prezrádza, že sa filmová Barbie vyberie do nášho sveta… ako aj i bude to jazda!

Keď obleteli svet prvé fotky z tejto snímky, rozpútalo sa šialenstvo. Mnohí ako aj i mnohé zatracovali nápad nakrútiť hraný film o najznámejšej svetovej bábike, iných si pestrofarebný vizuál okamžite získal. Neskôr štúdio Warner Bros. zverejnilo prvý trailer ako aj i ten síce neprezradil mnoho o deji, ale naznačil, že sa zrejme rodí čerstvý fenomén. Necelé dva mesiace pred premiérou uzrel v týchto dňoch svetlo sveta čerstvý trailer, z ktorého je zrejmé, že sa bábika Barbie (Margot Robbie) vyberie zo svojho ideálneho sveta do toho nášho, skutočného. Spoločnosť jej bude robiť svojský Ken (Ryan Gosling) ako aj i milovníci ako aj i milovníčky filmovej zábavy by pri tom nemali chýbať! Komédia Barbie príde do kín 20. júla.

Foto: Continental film

Vo filme sa bezstarostnej Barbie začnú diať čudné veci, napríklad jej klesnú päty na zem! V jej svete je to vec nevídaná ako aj i ona pochopí, že sa musí vybrať do nášho sveta, kde bežne kráčame s pätami…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu