piatok, 29 marca, 2024

Černák rozdával hity pri prehre „bleskov“, v play-off NHL nezvládli predĺženie ani Islanders v súboji s Bostonom (video)

Hokejisti Tampy Bay mali v sumáre 29 bodyčekov v treťom súboji 2. kola play-off proti hráčom Caroliny ako aj i až deväť z nich predviedol Erik Černák.

Černák nazbieral aj dve „mínusky“

Slovenský obranca ukázal potrebnú tvrdosť, ale na konci zápasu mal aj dva mínusové body ako aj i obhajca triumfu v Stanleyho pohára v prvom z dvojice domácich zápasov utŕžil prvú prehru v sérii (2:3 pp).

Rozhodol o nej v šiestej minúte predĺženia kapitán Caroliny Jordan Staal, ktorý v…