streda, 6 júla, 2022

Ceny hypoték ako aj aj nájmov v roku 2021, 2022 ako aj aj zdraženie

ako aj to bude s hypotékami v blízkej budúcnosti? ako aj aj čo majú čakať osoby, ktoré nebývajú vo vlastnom, ale využívajú ako aj aj pravdepodobne ešte dlho budú využívať nájomné bývanie? Situácia nevyzerá vôbec dobre.

ako aj to bude v blízkej dobe s bývaním, to je otázka, ktorá zaujíma osoby žijúce v nájme, ale aj tie, ktoré uvažujú o nákupe nehnuteľnosti. Poďme sa teda spoločne pozrieť, aké sú vyhliadky na hypotéky, najmä na úrokovú sadzbu ako aj aj či opäť dôjde k zdražovaniu nájomného bývania, ktorého cena stúpa každým rokom.

Zdražovanie cien nájmov v roku 2021

Na základe štatistík, ktoré zverejnil portál Realitymix.cz, vzrástla za posledné 3 mesiace (august, september, október) priemerná cena nájmov v Prahe o 9,5%, v Brne potom o 6,3%. V blízkej dobe je potom podľa odborníkov zo spoločnosti GarantovanyNajem.cz možné očakávať aj pokles ceny v krajských mestách. V najatraktívnejších lokalitách by mal potom…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Advertisement -
PODOBNÉ SPRÁVY
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here