nedeľa, 4 júna, 2023

Budem bojovať iba s Jonom Jonesom podľa pravidiel boxu

Prezident UFC Dana White má pozornosť Tysona Furyho.

Len pár dní po tom, čo zabil box za rezervovanie príliš mnoho „nezmyselných zápasov“, White zaspieval inú melódiu, keď sa vložil do prebiehajúceho sporu medzi Furym aj Jonom Jonesom. Zrazu má White záujem uskutočniť takýto trikový súboj v UFC medzi dvoma šampiónmi ťažkej váhy v boxe aj zmiešaných bojových umeniach (jeho vlastné).

„Môžeme hovoriť, čo chceme,“ povedal White. „Tyson smie hovoriť, Jon Jones smie hovoriť, ja môžem hovoriť, všetci môžeme hovoriť.“ Poďme na to. Ak to Tyson myslí vážne aj chce to urobiť, počúvajte, prinútil som Floyda Mayweathera bojovať (Conor McGregor) aj zaplatili sme Floyda. Dostali sme Floydovi číslo, ktoré chcel.

„Ak to Tyson Fury myslí vážne aj chce bojovať s Jonom Jonesom v UFC, začnime sa rozprávať.“

Fury už Jonesovi odpovedal, že zápas mma ho nezaujíma. aj teraz dáva Whiteovi vedieť to isté ako aj odpoveď na jeho ponuku začať rozprávať.

„Ak chcete so mnou bojovať, musí to existovať podľa pravidiel boxu!“ Fury napísal vo svojich príbehoch na Instagrame. „Neváľam sa po podlahe! Postavím sa aj udriem.“

Toto je najnovší v tom, čo prebiehalo medzi Furym, Jonesom aj teraz Whiteom na sociálnych sieťach odvtedy, čo sa Fury minulý týždeň pohoršil s komentátorom UFC aj populárnym podcasterom Joeom Roganom, ktorý nedávno vyhlásil, že Fury by nemal proti Jonesovi žiadnu šancu, keby bojovali medzi sebou v zamknutej miestnosti.

Jones sa prihlásil krátko nato aj odvtedy sa veci začali ako aj snehové gule, ale pravdepodobnosť súboja medzi Furym aj Jonesom zostáva pridlhá.

Viacnásobné pozastavenie užívania drog aj rôzne konflikty so zákonom, ktorý ho držal mimo akcie, 35-ročný Jones, takmer ovládol divíziu UFC v poloťažkej váhe v rokoch 2008 až 2020, keď medzi dvoma obhajobami titulu vyhral 20 zápasov vrátane 14 zápasov o titul. . Jeho jediná porážka bola diskvalifikáciou za použitie nedovolených lakťov v súboji, v ktorom dominoval.

Po trojročnej prestávke sa Jones vrátil minulý rok v marci na UFC 285, aby debutoval v ťažkej váhe aj získal uvoľnený titul po podaní Ciryla Ganea v prvom kole.

Fury je už niekoľko rokov kráľom boxu v ťažkej váhe. Jedinou škvrnou na jeho zázname je remíza proti Deontayovi Wilderovi v decembri 2018. Fury nikdy neokúsil prehru v 34 zápasoch.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu