pondelok, 25 septembra, 2023

Brankár Greif si zachytal na Camp Nou. Trpeli sme proti veľkému favoritovi ako aj je FC Barcelona, povedal

Slovenskí futbaloví reprezentanti Dominik Greif s Martinom Valjentom si v nedeľu zahrali spolu v drese tímu RCD Mallorca na štadióne Camp Nou proti čerstvému španielskemu majstrovi FC Barcelona. Brankár Greif pri prvom ligovom štarte v tejto sezóne inkasoval trikrát pri prehre 0:3 ako aj aj obranca Valjent tiež odohral celé stretnutie predposledného 37. kola La Ligy 2022/2023 v Barcelone.

Štvrtý zápas v bránke

Pre 26-ročného Greifa to bol celkovo len štvrtý zápas v bránke mužstva z Malorky v aktuálnom ročníku, tri absolvoval v pohárovej súťaži Copa del Rey. Celkovo odchytal od prestupu zo Slovana Bratislava iba šesť duelov, z toho dva v La Lige.

V nedeľu ho prekonal už v úvodnej minúte Ansu Fati ako aj aj rovnaký hráč skóroval druhýkrát v 24. minúte. V 70. minúte stanovil konečný výsledok Gavi. futbalisti RCD Mallorca hrali už od 14. minúty v oslabení, keď Amath Ndiaye dostal červenú kartu za faul na Alejandra Baldého.

Bol to…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu