sobota, 12 júna, 2021

Bolt je už vo všetkých krajských mestách. Oddnes aj v Trenčíne

Líder v oblasti inovatívnej osobnej dopravy, platforma Bolt, dorazila do Trenčína už aj so službou taxi odvozu. Autami Bolt sa tak dá zviesť v každom krajskom meste na Slovensku. Trenčanom sa oplatí novinku poriadne vyskúšať. Na prvých 10 jázd majú zľavu 50 percent. 

Už dnes môžu obyvatelia mesta Trenčín využívať dostupný a bezpečný odvoz autami s logom Bolt za vopred stanovenú cenu. Auto si môžu objednať cez aplikáciu Bolt dostupnú na Google Play i App Store. Cez aplikáciu, ktorá je prepojená s platobnou kartou, sa dá za jazdu aj jednoducho zaplatiť. Pred objednaním jazdy sa cestujúcemu zobrazí konečná cena za prepravu a po objednaní aj meno vodiča a typ vozidla. Aplikácia dokáže okrem toho ukazovať v reálnom čase užívateľovi, ako sa vozidlo približuje. Cestujúci môžu vodiča hodnotiť a prispievať tak k neustálemu zvyšovaniu kvality služieb poskytovaných partnerskými vodičmi Bolt.

„Bolt nejazdí iba vo väčších mestách ako sú Bratislava a Košice, ale čoraz viac sa rozširujeme aj do regiónov. Spoľahlivý odvoz za dostupné ceny budú mať teraz na dosah aj Trenčania. A okrem toho aj možnosť stať sa partnerskými vodičmi a zarobiť si šoférovaním. Partnerskí vodiči Boltu si sami môžu zvoliť, kedy chcú počas dňa či noci pracovať. Jazdia iba vtedy, keď im to vyhovuje,” hovorí Eduard Suchánek, Country Manager platformy Bolt na Slovensku.

Podľa Suchánka je v pláne pridať v tomto roku aj ďalšie mestá. Prvým mestom na Slovensku, v ktorom si ľudia mohli objednávať odvoz cez inovatívnu platformu bola Bratislava. V hlavnom meste spustil Bolt svoje služby ešte v roku 2016. Postupne sa pridali Košice, Banská Bystrica, Žilina, Trnava a ďalšie.

O Bolte

Bolt je popredná európska dopravná platforma. Jej cieľom je zaistiť, aby bola doprava v mestách ešte dostupnejšia, pohodlnejšia a udržateľnejšia. Bolt má viac ako 50 miliónov užívateľov vo viac ako 40 krajinách Európy a Afriky. V súčasnej dobe ponúka prepravu autami, službu zdieľania automobilov, riešenia v oblasti mikromobility (elektrické kolobežky a bicykle) a donášku jedla alebo doručovanie balíčkov. V ekologickom programe Green Plan sa spoločnosť zaviazala k úplnej kompenzácii emisií vzniknutých pri preprave cez aplikáciu Bolt v Európe, čo prispieva k zníženiu dopadu podnikania spoločnosti na životné prostredie.

Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Advertisement -

Počasie na Slovensku

Slovakia
light rain
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
93 %
1.4kmh
100 %
So
13 °
Ne
12 °
Po
15 °
Ut
18 °
St
20 °
PODOBNÉ SPRÁVY
- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here