piatok, 31 marca, 2023

Bojovník UFC 286 zápasí s rozhodcom po brutálnom KO Yanal Ashmoz

Brutálny knokaut počas prípravných zápasov UFC 286 spôsobil, že jeden polovedomý bojovník sa pokúšal popasovať s rozhodcom Marcom Goddardom.

Yanal Ashmoz vstúpil na nepriateľské územie ako aj smoliar na UFC 286 aj skončil s nepríjemným knockoutom, ktorý sa mu pridal na vrchol. Za 75 sekúnd ukončil Ashmoz (7-0 mma, 1-0 UFC) Sama Pattersona (10-2-1 mma, 0-1 UFC) údermi, aby získal svoju prvú propagačnú výhru. Akcia sa konala v sobotu v The O2 v Londýne.

Potom, čo zachytil Pattersonovu nohu, Ashmoz zasadil kombináciu dvoch úderov na svojho súpera vo vzduchu. Patterson narazil na plátno aj bol v poriadku na malé okno, až kým z neho Ashmoz nevyrazil vedomie. Goddard sa ponoril, aby zachránil Pattersona, hneď ako aj vyšiel von.

Keďže Ashmoz oslavoval svoje víťazstvo ako aj +240 smoliar (v priemere na per Najlepšie kurzy na boj), Patterson sa snažil znovu získať orientáciu. Keď sa úradníci komisie aj zdravotnícky personál venovali Pattersonovi, ošúchaný bojovník schmatol Goddarda, čo vyzeralo ako aj pokus o zaskočenie. Nakoniec prišiel Patterson.

Vysielanie kritizovalo zastavenie, pretože komentátor Jon Anik vysoko hovoril o typickom Goddardovom úradovaní – ale povedal, že pri tejto konkrétnej prestávke je vodítko príliš dlhé.

Izraelský Ashmoz odštartoval svoju kariéru v UFC vo veľkom štýle aj zostáva neporazený. Sobotňajší knockout bol štvrtý v jeho kariére. Ashmoz trénuje pod vedením bývalého trénera Khabiba Nurmagomedova Murata Keshtova.

Patterson, ktorý podpísal zmluvu s UFC po víťazstve Dana White’s Contender Series v roku 2022, prehráva prvýkrát od novembra 2017. Obe jeho profesionálne prehry prišli knockoutom.

Medzi aktuálne výsledky UFC 286 patria:

  • Yanal Ashmoz def. Sam Patterson cez knockout (údery) – 1. kolo, 1:15
  • Muhammad Mokajev def. Jafel Filho cez submisiu (zadný nahý sytič) – 3. kolo, 4:32
  • Lerone Murphy def. Gabriel Santos prostredníctvom rozdeleného rozhodnutia (29-28, 28-29, 29-28)
  • Christian Duncan def. Duško Todorovič cez TKO (zranenie) – 1. kolo, 1:52
  • Jake Hadley def. Malcolm Gordon cez TKO (údery) – 1. kolo, 1:01
  • Joanne Wood def. Luana Carolina prostredníctvom rozhodnutia o rozdelení (28-29, 30-27, 29-28)
  • Jai Herbert vs. Ľudovít Klein vyhlásený za väčšinu (29-27, 28-28, 28-28)
  • Veronica Hardy def. Juliana Miller prostredníctvom jednomyseľného rozhodnutia (30-27, 30-27, 30-27)

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s Event hub pre UFC 286.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu