sobota, 3 júna, 2023

Boj Dricus Du Plessis napĺňa môjho „ducha bojovníka“

Robert Whittaker rešpektuje ochotu Dricusa Du Plessisa bojovať s ním na UFC 290.

Whittaker (24-6 mma, 15-4 UFC) nastúpi proti Du Plessisovi (19-2 mma, 5-0 UFC) na UFC 290 8. júla z T-Mobile Areny v Las Vegas.

Du Plessis je v UFC neporazený, je čerstvou tvárou šampióna strednej váhy Israela Adesanyu ako aj aj už vytvoril príbeh s „The Last Stylebender“, aby dostal príležitosť získať zlato. Du Plessis priznal, že bitka s Whittakerom nebola múdra voľba, ale chce sa upevniť ako aj kandidát číslo 1.

„Myslím, že som niekde čítal, že to skutočne komentoval ako aj aj povedal: ‚Nie som tu na to, aby som robil múdre veci, som tu na to, aby som bojoval,“ povedal Whittaker. MMArcade podcast. „Preto som taký šťastný z tohto zápasu, pretože to budem rešpektovať ako aj aj dám ti bojovať so všetkým, čo mám.“ To je hra pre mňa. To je to remeslo. To ma napĺňa v mojom bojovnom duchu.“

Mnohí, vrátane Adesanyu, nehodnotia šance Du Plessisa proti Whittakerovi príliš vysoko, ale bývalý šampión je nadšený z tejto výzvy ako aj aj vie, že dostane hru Du Plessis.

„Zo všetkého, čo som s Dricusom videl, sa zdá, že je to férový chlap,“ povedal Whittaker. „Vyzerá ako aj bojovník. Má v sebe dobrého bojovníka ako aj aj čestného ducha. To ma naozaj vzrušuje. Vzrušuje ma mať takého súpera, protivníka, ktorý vidí remeslo na čo je, vidí, do čoho sa púšťame, hľadiac spolu cez osemuholník na podlahovú plochu arény. Vedieť, že je taký, mi spôsobilo elektrické brnenie. Milujem to.“

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s event hub pre UFC 290.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj aj YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj aj ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu