utorok, 21 marca, 2023

Bob Sapp-Quinton Jackson vs. Jon Nutt-Andrew Wood na vrchole Fight Circus 6 1. apríla


Celé ich životy boli výstrely milión k jednému…teraz sa „Sloppy Balboa“ chystá ukázať svetu, že sú jeden z milióna. S láskavým dovolením šéfa Full Metal Dojo Jona Nutta vo štvrtok bol zverejnený predbežný zoznam zápasov pre Fight Circus 6: „The Rise or Fall of Sloppy Balboa“ z 1. apríla
zverejnené
. Liga so sídlom v Thajsku spustí svoju šiestu iteráciu série „Fight Circus“ 31. marca v Thajsku, ktorá sa bude vysielať prvého apríla v Spojených štátoch v nočnom klube Illuzion v Phukete. Vrcholom večerných slávností bude zápas dvoch proti dvom v siamskom boxe, v ktorom sa postavia Bob Sapp aj Quinton Jackson proti Nuttovi aj Andrew Woodovi.

Objednávka ešte nebola oficiálna aj zmeny sú v tejto organizácii časté aj neočakávané. V súčasnej podobe bude úvodná akcia s názvom „Dana Black’s Gentlemen’s Power Slap League Finals“, čo zosmiešňuje Power Slap League vedenú prezidentom UFC Danom Whiteom. Nie je jasné, koľko účastníkov sa do toho zapojí, alebo či sa budú bezbranne fackovať, ako aj je to pri propagácii facky.

Odtiaľ Full Metal Dojo odohrá jednokolový, 10-minútový zápas mma s holými kolenami, v ktorom sa postaví brazílsky praktikant jiu-jitsu Campbell Symes proti „Kyokenovi“ Natthatornovi Tampiyananovi. V pravidlách sa uvádza, že „nebudú existovať žiadne obmedzenia“, čo je návrat do starých čias UFC. Ďalšia súťaž sa volá „Musical Chairs of Doom“, čo je vysvetlené ako aj hra Musical Chairs, kde víťaz vyberie, s kým bude bojovať, aj osoba, ktorú vyberie, si vyberie štýl boja, v ktorom budú súťažiť. Hra Musical Chairs bude zahŕňať šesť súťažiacich so skúsenosťami v muay Thai s hmotnosťou okolo 130-135 libier aj ďalší štyria, ktorí nezvíťazili alebo neboli zvolení, budú potom k dispozícii na ďalšie zápasy.

Dvaja z týchto štyroch zostávajúcich bojovníkov budú vybraní, aby sa postavili proti Walterovi Johnovi Vealeovi, miestnemu fitness inštruktorovi aj wellness trénerovi, v obľúbenom zápase fanúšikov s názvom „MMAsymetrical“. Poslední dvaja budú vybraní, aby sa zúčastnili na muay thajskom zápase so zaviazanými očami, kde musia nosiť masky lucha libre zakrývajúce tvár.

Full Metal Dojo prinesie späť svoje „Wheel of Violence“, ktoré obsahuje osobu, ktorá otáča volantom, aby si vybrala sadu pravidiel. V minulosti bolo k dispozícii šesť rôznych možností: päť minút mma, tri minúty muay Thai, dve minúty iba točivých úderov, 90 sekúnd iba kopania, 90 sekúnd iba úderov aj 90 sekúnd boxu „Foot in the Tire“. . Kushal Vyas sa v tomto stretnutí v otvorenej váhe postaví proti Joelovi Fratellovi.

Nasleduje preťahovanie lanom medzi ring girls aj potom neurčený zápas medzi jednotlivcami označenými ako aj „Grab Driver“ aj „WinMotocye“, kde víťaz vyhrá akýsi bicykel. „Ľudská Pinata“ sa potom dostáva do centra pozornosti bez vysvetlenia, čo to smie znamenať. V predposlednom zápase sa francúzska lethweiová umelkyňa Souris Manfrediová zvrhne proti dvom súperkám v prvej ženskej MMAsymetrickej bitke FMD.

Hlavná udalosť vyvrcholí bitkou v „siamskom boxe“, kde sú dvaja muži zviazaní aj vybavení dvojhlavovou košeľou aj sú zošnurovaní boxerskými rukavicami. Budú čeliť súperovi alebo protivníkom v zodpovedajúcom oblečení. V jednom rohu sa renomovaní konkurenti Sapp aj „Rampage“ Jackson spoja pod účtovným názvom „Twopollo Ramsapp Creed“. Druhý tím sa volá „Sloppy Balboa“, ktorý pozostáva z hlavy FMD Nutta aj trénera Bang Tao Muay Thai Wooda. Tieto dva tímy budú hrať viac ako aj tri kolá, každé pravdepodobne maximálne dve minúty.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu