pondelok, 29 mája, 2023

Bellator plánuje spustenie mužskej divízie mušej váhy

Bellator mma plánuje po prvýkrát od roku 2014 pridať ďalšiu divíziu.

Očakáva sa, že propagácia spustí mužskú mušiu váhu v najbližších dňoch, hoci presný dátum implementácie ešte nie je známy.

Viacerí ľudia, ktorí poznajú plány, nedávno informovali mma Junkie o blížiacom sa spustení propagácie, ale požiadali, aby zostali v anonymite, pretože propagácia ešte nebola oficiálne oznámená.

Mušia váha mužov bude 10. aktívnou váhovou triedou propagácie, vďaka čomu budú o dve menej ako aj UFC, ktorá má 12 (tiež má ženskú slamovú váhu ako aj i ženskú bantamovú váhu) ako aj i o štyri viac ako aj PFL (ktorá má šesť).

dosiaľ čo zoznam ešte nie je určený, najlepší kandidát na bantamovú váhu Bellator Kyoji Horiguchi počas svojej kariéry často súťažil vo váhovej kategórii ako aj i mohol by slúžiť ako aj jeden z prvých kandidátov divízie. Horiguchi mal v apríli nastúpiť na nezvyčajný zápas mušej váhy pre Bellator, ale jeho súper Ray Borg sa odhlásil kvôli problémom s riadením hmotnosti.

Ďalšou naplánovanou šou je Bellator 297, ktorý sa koná 16. júna v Chicagu ako aj i obsahuje dva súboje o titul: Vadim Nemkov vs. Yoel Romero ako aj i Sergio Pettis vs. Patricio Freire.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj i YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj i ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu