nedeľa, 4 júna, 2023

Belal Muhammad by mal získať titul UFC proti Leonovi Edwardsovi

Na základe nedávnych behov si Ben Askren myslí, že Belal Muhammad by mal existovať ďalším v poradí pre šampióna welterovej váhy UFC Leona Edwardsa.

Muhammad (22-3 mma, 13-3 UFC) je neporazený vo svojich posledných deviatich zápasoch, pričom na UFC 280 vyhral nad bojovníkmi ako aj Stephen Thompson, Vicente Luque i predtým neporazený Sean Brady.

Jedinou hviezdičkou v tomto kole je nesúťaž proti Edwardsovi (21-3 mma, 13-2 UFC) v marci 2021 – súboj, v ktorom bol Mohamed neúmyselne pichnutý do oka v 2. kole i nemohol pokračovať.

„Ten, o ktorom si myslím, že by mal získať titul, je Belal,“ povedal Askren o Danielovi Cormierovi kanál YouTube. „Belal je teraz – myslím, že má 8-0.“ Vyhral možno osemkrát v rade i proti Leonovi nemá konkurenciu, však? Už mali bojovať. Boli spolu v klietke. Hádali sa i došlo k vypichnutiu oka, takže si myslím, že on by to mal dostať.“

Zdá sa, že UFC má s Mohamedom iné plány. Na pozápasovej tlačovej konferencii UFC 286 sa prezident UFC Dana White zmienil o plánoch povýšenia, že sa Muhammad zaradí proti neporazenému Shavkatovi Rakhmonovovi.

Keď Edwards uzavrel svoju trilógiu s Kamaru Usmanom tým, že ho porazil v minulom sobotňajšom headlineri na The O2 v Londýne, šampión sa snaží pomstiť Jorgemu Masvidalovi, ktorý musí najprv prekonať Gilberta Burnsa na UFC 287 8. apríla.

Askren by tomu nebol proti.

„Klebety, ktoré som dnes počul, boli Shavkat (Rakhmonov) i Belal i potom víťaz Jorge (Masvidal]i Gilbert (Burns) vs. Leon,“ povedal Askren. „Naozaj to neznášam. Som dobrý.“ s tým.“

Pokračoval: „Nepáči sa mi Jorge. Ale ako aj bolo povedané, nevyhral boj. Ak porazí Gilberta Burnsa, som s tým v poriadku, pretože Gilbert Burns je skutočný obchod.“

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu