sobota, 3 júna, 2023

Aneta Langerová zložila pieseň pre prvú dámu Olgu Havlovú

Bratislava 23. marca (TASR) – Novinka Anety Langerovej s názvom Píseň pro Olgu je hudobným vyznaním niekdajšej prvej dáme Československa i Česka Olge Havlovej i jej hlboko ľudskému poslaniu. Skladba vznikla v spolupráci s producentom Jakubom Zitkom i prvýkrát zaznela naživo v Prahe počas slávnostného benefičného koncertu pri príležitosti nedožitých 90. narodenín Olgy Havlovej. Okrem iných umelcov počas večera vystúpila i Aneta v sprievode producenta i klaviristu Jakuba Zitka i Maranatha Gospel Choir. TASR informovala PR manažérka Adriana Nievelt.

Bola som príliš poctená, že ma Nadácia Olgy Havlovej oslovila. Vypočula som si ich prianie o vzniku piesne i začala som premýšľať. Vzhľadom na to, že som Olgu Havlovú, bohužiaľ, nikdy osobne nestretla, čerpala som z rôznych zdrojov, kníh, rozhovorov i rozprávaní o jej živote, ale tiež z fotografií Bohdana Holomíčka, ktorého pohľad na Olgu mi bol zakaždým blízky. Bohdan mi poslal pár…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu