sobota, 23 septembra, 2023

Amir Albazi očakáva zisk titulu v Abú Zabí

LAS VEGAS – Amir Albazi nemá núdzu o sebadôveru, ktorá sa stane jeho prvým headlinerom UFC v sobotu na UFC na ESPN 45.

Albazi (16-1 mma, 4-0 UFC) sa pokúsi pokračovať v horúcom štarte svojho pôsobenia v UFC, keď sa v piatich kolách stretne s bývalým vyzývateľom na prechodný titul Kai Kara-France (24-10 mma, 7-3 UFC). zápas v mušej váhe, ktorý sa koná na UFC Apex ako aj aj vysiela sa na ESPN.

Pre Albaziho je to veľká príležitosť proti jeho doterajšiemu najvyššie profilovému súperovi ako aj aj situáciu mieni naplno využiť. Ak všetko pôjde podľa plánu, Albazi povedal, že nebudú žiadne otázky o tom, kto je ďalším uchádzačom o titulový zápas UFC 290 medzi Brandonom Morenom ako aj aj Alexandrom Pantojom 8. júla.

„Nepotrebujem nič robiť,“ povedal Albazi mma Junkie ako aj aj ďalším reportérom na stredajšom UFC v mediálny deň ESPN 45. „Po tomto boji budú vedieť, že som ďalší.“ Viem, že som ďalší. Chcem bojovať v Abú Zabí o titul. Túto sobotu večer dokončím Kaia, potom uvidím, ako aj to dopadne s Pantoja vs. Moreno. Buď jeden, nech vyhrá najlepší dospelá osoba mužského pohlavia ako aj aj ja som ďalší v Abú Zabí.“

Albazi povedal, že uznáva, že jeho životopis nekričí špičkovým talentom, ktorý by ho robil nepopierateľným v boji o titul. Povedal však, že je to do značnej miery podmienené. Mal naplánovaných viacero zápasov s hodnotenými súpermi ako aj aj tie prepadli väčšinou nie vlastnou vinou.

Je nadšený, že Kara-France s ním prijala zápas ako aj aj zvládla zápas týždeň ako aj aj teraz je pripravený doručiť vyhlásenie UFC ako aj aj zvyšku 125-librovej divízie pod svetlom hlavnej príležitosti.

„Je to dobrý súper,“ povedal Albazi. „Samozrejme, je číslo 3 (v rebríčku UFC). Ale ja som ďalší šampión pre titul. Takže koho budú chcieť postaviť predo mňa, budem pripravený. … Ukážem ľuďom, prečo som ďalším šampiónom.“

Pre viac informácií o karte navštívte centrum udalostí mma Junkie pre UFC na ESPN 45.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj aj YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj aj ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu