pondelok, 25 septembra, 2023

Amanda Nunes dominuje nad Juliannou Peñaovou v odvetnom zápase

Amanda Nunes si ešte pred pár týždňami myslela, že má v rukách trilógiu.

Nunes mala obhajovať svoj ženský titul v bantamovej váhe v odvetnom zápase s Juliannou Peña na UFC 289 budúci mesiac, kým Peña nevypadla so zranením. Namiesto toho zasiahne Irene Aldana (14-6 mma, 7-4 UFC), aby vyzvala Nunesa (22-5 mma, 15-2 UFC) o opasok 135 libier v hlavnom turnaji 10. júna v Rogers Center vo Vancouveri.

Nunes bol ohromený Peñom postúpením v druhom kole v ich prvom zápase na UFC 269 v decembri 2021. Je to považované za jedno z najväčších problémov v histórii mma. Ale Nunes, tiež šampiónka ženskej perovej váhy UFC, pomstila túto stratu veľkým spôsobom, keď ovládla Peña, aby znovu získala titul na UFC 277.

V Dallase v júli 2022 Nunes zablokoval bodovacie karty, aby získal titul v bantamovej váhe späť z Peñy so skóre 50-43, 50-44 aj 50-45.

Pred Nunesovou prvou obhajobou titulu v jej druhom kraľovaní bantamovej váhy si pozrite, ako aj porazila Peñu v ich druhom stretnutí vo videu vyššie.

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s event hub pre UFC 289.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku aj YouTube kanál na diskusiu o tomto aj ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

mma“ target=“_blank“ rel=“nofollow noopener“>Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu