nedeľa, 4 júna, 2023

Aljamain Sterling „najnerešpektovanejší majster sveta“

Chael Sonnen si myslí, že Aljamain Sterling smie existovať tým najviac nedoceneným šampiónom, akého kedy UFC malo.

Šampión bantamovej váhy Sterling (23-3 mma, 15-3 UFC) nedávno zaznamenal rekordnú tretiu obhajobu titulu, keď porazil Henryho Cejuda na UFC 288. Sterlingova deväťzápasová víťazná séria UFC v bantamovej váhe je najdlhšou sériou v histórii divízie.

Propagácia minulý týždeň oznámila, že Sterling bude svoju ďalšiu obhajobu titulu proti Seanovi O’Malleymu v hlavnom zápase UFC 292 19. augusta v Bostone. „The Funkmaster“ povedal, že potrebuje čas na uzdravenie, čo spôsobilo výmenu názorov medzi ním ako aj i prezidentom UFC Danom Whiteom. Sterling vyzeral zmätene, prečo nemôže získať uznanie za svoju prácu, ako aj i Sonnen súhlasí.

„Existujú určité veci, za ktoré by si Aljo rád pripísal uznanie ako aj i má na to právo,“ povedal Sonnen kanál YouTube. „Nikdy som nevidel nerešpektovanejšieho majstra sveta ako aj i nie je to nič nové. Chalani, pobláznili ste Alja v tú noc, keď vyhral majstrovstvá sveta prostredníctvom diskvalifikácie. Nebol si to len ty divák. Vedci mu to urobili tiež.

„Neboli to len učenci. Boli funkcionári ako aj i členovia komisie, ktorí mali obrovský problém s tým, že rozhodca nechal zmeniť svetový titul kvôli diskvalifikácii. Nikdy som tomu nerozumel. V tomto športe máme len pár pravidiel: Nevypichujte mu oči, nehryzte syna ab*tcha ako aj i nekopajte ho, keď je na dne. Jeden bol hrubo porušený.“

Sonnen je prekvapený, keď vidí, že aj keď porazil bývalého dvojšampióna Cejuda, Sterling stále musí odraziť kritikov.

„Môžeme priviesť najväčšieho ako aj i najviac vyznamenaného bojového športovca v histórii. … Ak to urobíme, dostaneme Cejudo späť, zbavíme sa Alja, svet smie existovať potom opravený.“ Aljo nedodržal scenár,“ povedal Sonnen. „Namiesto toho, aby sme si to vážili, rozhodli sme sa existovať nahnevaní ako aj i rozhodli sme sa existovať k nemu zlí ako aj i rozhodli sme sa zraniť city majstra sveta.“

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s Event hub pre UFC 292.

mma-sean-omalley-dana-white“ target=“_blank“ rel=“nofollow noopener“>Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu