piatok, 31 marca, 2023

Alistair Overeem pozastavený na 1 rok pre neúspešný test na drogy, Sláva výhra zrušená

Veterán UFC ako aj aj bývalý šampión Strikeforce Alistair Overeem bol suspendovaný na jeden rok v súvislosti s jeho zápasom Glory Kickboxing proti Badr Hari minulý október.

Zakázaná látka, na ktorú bol Overeem pozitívne testovaný, momentálne nie je známa. 42-ročný Holanďan mal pozitívny test na vzorkách ako aj aj aj B. Okrem suspendácie bolo zrušené aj víťazstvo Overeema proti Harimu ako aj aj dostal pokutu v percentách z jeho kabelky. Bol tiež odstránený z rebríčka GloryVechsportInfo
bola prvá, ktorá informovala o sankciách uvalených na Overeem.

Overeem nevydal vyhlásenie o pozastavení. Do aktívnej súťaže sa bude môcť vrátiť v októbri. Nedávno sa objavili zvesti, že KSW rokuje s Overeemom o návrate do mma kvôli stretu s šampiónom ťažkej váhy Philipom De Friesom, ale nič sa ohľadom tohto zápasu nepotvrdilo.

Overeem podpísal zmluvu s Glory v roku 2021 po zostavení známky 12-8 s UFC v rokoch 2011 až 2021. Bojoval o zlato v ťažkej váhe na UFC 203, kde v septembri 2016 utrpel knockout pre Stipe Miocica v prvom kole. „The Demolition Man “ nesúťažil v mma od prehry s Alexandrom Volkovom na UFC Fight Night 184 vo februári 2021.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu