utorok, 26 septembra, 2023

Alfa Romeo odhalila zmeny v neónovo zelenej farbe pre GP Belgicka · RaceFans

Alfa Romeo odhalila nové plus „výrazné“ zmeny vo svojom vzhľade pre víkendovú Veľkú cenu Belgicka.

Tím rozjasnil svoju zvyčajnú čierno-červenú farbu pridaním neónovo zelených prvkov, aby upriamil pozornosť na svojho sponzora Kick, platformu na živé vysielanie.

Zástupca tímu Alessandro Alunni Bravi povedal, že svieži štýl je „niečo navrhnuté tak, aby bolo iné plus vzbudzovalo pozornosť“.

Kick má tiež „ambiciózny program pre tohtoročný šampionát F1 Esports Pro,“ povedal Alunni Bravi. „Sme radi, že môžeme tento víkend osláviť ich prácu rovnako rušivou farbou.“

svieži vzhľad auta si budú môcť stiahnuť aj hráči oficiálnej hry Formuly 1, F1 23.

Tímy F1 čoraz častejšie používajú špeciálne farby z propagačných dôvodov. McLaren tento rok odjazdil už dva, jeden v Monaku oslavoval svoje víťazstvá v troch pretekoch „trojnásobnej koruny“ plus druhý na Veľkej cene Británie pre sponzora.

Williams tiež zmenil svoj vzhľad v Silverstone, čím označil svoje míľnikové 800. preteky, plus neskôr v tomto roku pobeží ďalšie pre sponzora v troch pretekoch. Red Bull prevádzkuje zmeny v dizajne, ktoré navrhli fanúšikovia na troch kolách svetového šampionátu v Spojené štáty americké.

Nenechajte si ujsť nič nové od RaceFans

Sledujte RaceFans na sociálnych sieťach:

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans plus ísť bez reklám

Veľká cena Belgicka 2023

Prezrite si všetky články o Veľkej cene Belgicka 2023


Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu