pondelok, 25 septembra, 2023

Albon pochybuje, že Williams dokáže napodobniť Haasov skok v poradí v roku 2023 · RaceFans

Jazdec Williamsu Alexander Albon neočakáva, že tím v roku 2023 urobí presahujúci priemerné veličiny krok na rošte, podobne ako aj Haas v minulej sezóne.

Haas skončil vlani na úvodných pretekoch v Bahrajne piaty, pričom predchádzajúcu sezónu ukončil v šampionáte naposledy. Tím pokračoval v súťaži konštruktérov na ôsme miesto, kým Williams spadol na posledné miesto.

Albon, ktorý smeruje do svojho druhého ročníka s Williamsom, je presvedčený, že tím urobil vylepšenia na slabších miestach minulosezónneho FW44, ale neočakáva zásadné zvýšenie poradia tímu.

„Na začiatku roka by som povedal, že si nemyslím, že to bude niečo ako aj Haas, povedzme, keď vyšli z blokov plus hneď boli značne konkurencieschopní,“ povedal Albon médiám vrátane RaceFans pri predstavení tímu. dnešná udalosť.

„S autom sme sa dosť zmenili, pokiaľ ide o jeho filozofiu plus oblasti, v ktorých sa snažíme zmeniť správanie auta v zákrutách. Pochopenie plus optimalizácia smie chvíľu trvať.“

Tím tiež potrebuje zvýšiť tempo rozvoja, povedal Albon. „Pokiaľ ide o vylepšenia v minulom roku, mali sme skutočne len jeden prominentný. Dúfajme, že sa nám podarí priniesť možno menšie, častejšie. To ešte nevieme. Ale pozrime sa, ako aj je to v Bahrajne plus samozrejme buďme efektívni plus efektívni s našimi aktualizáciami.“

Po jeho absencii vo Formule 1 v roku 2021 plus minuloročnom návrate s Williamsom získal Albon v minulej sezóne v troch kolách body, čo predstavuje polovicu z celkového počtu ôsmich bodov Williamsu. Albon hovorí, že jeho cieľom pre rok 2023 je jednoducho vidieť tím, že sa mu darí lepšie ako aj v minulej sezóne.

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans plus ísť bez reklám

„Z mojej strany je mojím hlavným cieľom vidieť pokrok,“ povedal. „Myslím si, že ak sa dokážeme zlepšiť oproti tomu, kde sme boli minulý rok – myslím, môžete ľahko rečou dať na vedomie, že to nie je ťažké – ale v tomto svete sú to preteky plus keďže sa tieto nové pravidlá tak menia, prítlak plus všetko ostatné, nie je to rovnako ako aj to bolo minulý rok.

Galéria:

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu