utorok, 26 septembra, 2023

ako aj na vrátenie lístkov, letenky, voucheru kvôli čovidu

Dostali ste na Vianoce predĺžený víkend alebo napríklad voucher na večeru v reštaurácii? Valí sa vám doma už akýsi čas vstupenky na zrušený koncert? Aké máte možnosti, keď ich nemôžete využiť kvôli mimoriadnym opatreniam?

Obľúbeným darčekom pod stromček býva zážitok. Existuje tu však riziko, že dôjde k zmene pandemických opatrení, i poukaz nebude možné v danom termíne využiť. V prípade, že ste pre vás, či vašich blízkych, kúpili vstupenky na kultúrnu akciu, voucher na večeru alebo letenky do zahraničia, máte nárok na určitú formu kompenzácie.

„Všetky prípady spájajú to, že sa podmienky ešte stále pomerne rýchlo menia i každý predajca ich má nastavené trochu inak. Ak sa teda s takým problémom stretávate, budete musieť poznať platné zákonné opatrenia aj obchodné podmienky predajcu, od ktorého ste poukážky alebo lístky zakúpili,” hovorí Tomáš Smolík. i aké špecifiká sa…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu