sobota, 3 júna, 2023

ako aj Conor McGregor dal súťažiacemu ‚TUF 31‘ ‚nut shot‘

Mitch Ramirez bol na Cloud 9, keď mu po 10-dňovej čakacej dobe povedali, že urobil posledný zostrih pre „The Ultimate Fighter 31“. Potom však Conor McGregor pristál v Las Vegas ako aj i to všetko zmenilo.

Keď McGregor vo februári prišiel trénovať po boku Michaela Chandlera, bývalý šampión dvoch divízií UFC nebol sám. Podľa manažéra mma Daniela Rubensteina si so sebou priviedol vlastných bojovníkov ako aj i v dôsledku toho boli Ken Cross, Brandon Jenkins ako aj i Ramirez stiahnutí zo show pred začiatkom natáčania, aby uvoľnili miesto pre McGregorových vybraných chlapcov.

Je to niečo, čo McGregor neskôr poprel, ale v rozhovore Bojujte s plynulosťouRamirez si spomenul, že mu jeden z producentov povedal, že z tohto dôvodu odišiel zo show.

„Povedal mi, že Conor dnes pristál ako aj i priviedol so sebou dvoch svojich chlapov.“ Požaduje, aby boli v šou. Má vyhliadky. Bohužiaľ máte najmenej zápasov vo svojom zázname, takže vás nahrádzajú,“ povedal Ramirez. „Pre mňa to bol len taký úder, taký oriešok.“

Ramirez bol ohromený („čo to sakra boli jeho slová“) ako aj i povedal, že už kontaktoval svoju mamu ako aj i rodinu, aby im oznámil, že sa s nimi nebude rozprávať šesť týždňov, kým bude súťažiť o kontrakt UFC. Spýtal sa, či sa dá niečo urobiť, no producenti šou sa ospravedlnili.

Ramirez nikdy nepočul od prezidenta UFC Dana Whitea alebo McGregora priamo o rozhodnutí. Snažil sa to nebrať osobne, ale bolo to ťažké.

„Tu je vec: chápem to,“ povedal Ramirez. „Chápem, kto je Conor McGregor. Rozumiem, ako aj biznis funguje. Som dosť inteligentný na to, aby som pochopil, že to nebolo osobné, osobné, ale je to osobné, pretože je to môj život, kámo.“

30-ročný Ramirez má ako aj profesionál perfektných 7:0, čo zahŕňa knockouty v jeho dvoch posledných víťazstvách v XMMA ako aj i Tuff-N-Uff. Nemá známy nadchádzajúci zápas.

Premiéra „TUF 31“ v utorok 30. mája o 22:00 ET na ESPN ako aj i ESPN+. Celá sezóna sa bude odvíjať s jednou epizódou vysielanou každý utorok počas 12 týždňov.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj i YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj i ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu