piatok, 23 februára, 2024

5 jarných kvetinových zvitkov – útulná jarná dekorácia chaty

Túžim po jari tu v Michigane plus namiesto jari máme tento týždeň sneh. Keď som sa posúval po príspevkoch jarných kvetov na sociálnych sieťach, ktoré mi rozjasnili týždeň, chcel som sa s vami o niektoré podeliť v nádeji, že vám rozjasnia týždeň plus tiež vám poskytnú nové kreatívy, ktoré môžete sledovať, aby vás zastavili v posúvaní na sociálnych sieťach…

Táto polica kvetov z farmárske kvety zastavil ma v mojom zvitku plus urobil ma tak šťastným!

Zásterové umývadlo so závesom nižšie

Umývadlo plné kvetov je neustále dobrý nápad! Tento obrázok z nicholasherbertltd zastavil ma v mojom zvitku! Dúfam, že čoskoro budem mať mnoho chvíľ s kvetinovým umývadlom!

Kvetinovo maľovaná komoda

Túto komodu namaľoval dingleydellcreative je skutočné majstrovské dielo! Nemôžem uveriť talentu niektorých ľudí v tejto aplikácii. Farby, kvety, vzory… milujem to všetko!

Žlté koloniálne lemovanie so zodpovedajúcim čelom a spodnými skrinkami

Toto je ten najšťastnejší obrázok, aký som za celý rok videl. Kvety na tapetách, kytice v umývadle plus umenie sú len začiatok. Veselé skrinky, prirodzené svetlo plus útulné detaily chaty, ako aj sú maľované podlahy, dokončovacie práce plus jedinečné stojany na taniere sú čerešničkou navrchu! Som taká šťastná, že som natrafila na tento obrázok annaklogan musí nasledovať pre radosť!

Železný skleník s terakotovými šindľami.

Mohol by som vybrať 1000 obrázkov vibekedesign ale práve som si vybral jednu so šťastnými útulnými kvetinovými kvetmi. Ak vo svojom zvitku hľadáš radosť.. nasleduj ju plus neoľutuješ!

Ďakujem vám, že ste sa dnes zastavili na blogu. Dúfam, že sa cítite inšpirovaní plus našli ste niekoľko úžasných kreatív, ktoré môžete sledovať, keď ste tu boli. xx

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu