pondelok, 29 mája, 2023

10 najlepších zápasov UFC na FOX podľa poradia

Keďže UFC v súčasnosti chrlí karty naprieč rôznymi platformami, ako aj sú ESPN, ESPN+ aj ABC, smie existovať ľahké zabudnúť na históriu propagácie v predchádzajúcich sieťach, ktoré pomohli svetovému lídrovi mma vystreliť do obrovskej výšky, ktorou je dnes.

Po počiatočnej dohode o vysielaní s FOX Sports v auguste 2011 UFC pokračovalo vo vysielaní živých zápasov v hlavnom vysielacom čase od novembra toho istého roku do decembra 2018. Zahŕňalo to aj dodatočné UFC Fight Nights aj vysielaný obsah pre rôzne káblové zariadenia FOX, ktoré vrátane FOX Sports 1, FX aj FUEL TV.

Nielenže by táto dohoda viedla k prvým televíznym udalostiam UFC v sieťovej televízii v Spojené štáty americké, ale tiež podnietila „korporátnu éru“ spoločnosti v súvislosti s rastom jej programu show aj bežnejšej marketingovej taktiky, ktorá v tichosti prispela k jeho schopnosť uskutočniť v roku 2016 predaj spoločnosti WME-IMG v hodnote niekoľkých miliárd dolárov.

Počas tejto doby UFC očividne hľadelo na svoj top talent, aby naplnilo tieto karty, dokonca sa opieralo o podceňovaných aj/alebo nedostatočne platených bojovníkov ako aj Demetrious Johnson aj Nate Diaz (s ktorými sa povýšenie tradične stretávalo pri rokovacom stole).

Tento príspevok vzdáva hold niektorým bojovníkom UFC, ktorí urobili z éry FOX neuveriteľne zábavné pokračovanie „zlatej éry“ organizácie. Poznámka: Bol by príliš zložitý zoznam, keby som zahrnul Fight Nights z FS1, takže tento zoznam bude striktne platný sa zameral na súboje, ktoré sa vysielali na veľkej sieti FOX.

Bez ďalších okolkov, tu je mojich 10 najlepších zápasov, ktoré sa vysielali na FOX…

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu